O Nas | MIM Filmy i Zdjęcia Ślubne | Chełm, Lublin

MIM Filmy i Zdjęcia Ślubne

Film i Fotografia

POZNAJCIE NAS

MIM Studio to Fotografia ślubna i Film ślubny

Cześć z tej strony team fotograficzno – filmowy z Chełma. Jesteśmy ambitną i kreatywną ekipą dla których fotografia i film to wielka pasja a także sposób na życie. Specjalizujemy się w fotografii i filmie ślubnym, ale wykonujemy również inne reportaże rodzinne takie jak chrzty, komunie, studniówki czy sesje noworodkowe i rodzinne.

Wszystkie zlecenia realizujemy w wspólnie bo wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zrobić wszystko lepiej a jednocześnie nie przeszkadzając sobie. Korzyści jakie płyną z zatrudnienia nas razem jest wiele. Przede wszystkim nie wchodzimy sobie w kadr czy nie utrudniamy pracy. Przy wszelkich ustaleniach zawsze rozmawiacie z jedną osobą. Podpisujemy tylko jedną umowę na film i fotografię, gotowe materiały(foto-książka i pen-drive z filmem i zdjęciami) oddawane są w jednej linii kolorystycznej.

Inwestujemy w nasz rozwój cyklicznie uczestnicząc w szkoleniach. Na co dzień pracujemy na terenie Lubelszczyzny ale chętnie odwiedzimy Was            w innych zakątkach Polski. 

Kamerzysta

Mariusz

Założyciel MIM Studio  Filmu i Fotografii, operator kamery, montażysta, licencjonowany operator drona. Człowiek od kontaktu. Zawsze pomocny. Uparcie dąży do realizacji zaplanowanych celów. 

Ostatnio przebyte szkolenia u jednych z najlepszych kamerzystów ślubnych w Polsce: Lada Moment Studio i Czarodzieje Wspomnień

Mariusz Niemiec videomim film i fotografia ślubna
Monika Niemiec videomim film i fotografia ślubna

Fotograf

Monika

Zajmuje się fotografią selekcją oraz postprodukcją zdjęć. Mówi, że wybrała najpiękniejszy zawód. Jej zdjęcia to niepowtarzalne, wyszukane i pełne emocji kadry.

Przebyte szkolenia u czołówki fotografów w Polsce: Studio Pajewska, Grzegorz “Moment” Płaczek, Malachite Meadow.