FILM FOTO

Przy zachowaniu najwyższych standardów oferujemy atrakcyjne ceny na usługi filmowe i fotograficzne

Marta & Rafał

Teledysk Ślubny

Wyjątkowy i zmysłowy Teledysk Ślubny. To, jak ten dzień jest ważny dla Pary Młodej, było widać na każdym etapie. Na miejsce wesela Para Młoda wybrała "Awangardę" w Dominowie a przysięgę ślubną złożyła w kościele w Lublinie

Paulina & Jakub

Teledysk Ślubny

Niezwykle nam miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym najważniejszym dniu Pauliny i Jakuba. Na miejsce wesela Para wybrała "Leśne Zacisze" w Janowie a ślub w przepięknym koście w Rejowcu

Ewelina & Mirek

Teledysk Ślubny

Miłość, emocje, stres, radość… odczucia te odzwierciedla klip podsumowujący ten jeden z najważniejszych dni człowieka. Dobrze dobrana muzyka oraz wyselekcjonowane, najciekawsze fragmenty z dnia pozwolą uzyskać pożądany efekt końcowy każdego reportażu.

Paulina & Przemek

Teledysk Ślubny

Krótki klip na „zamknięcie” reportażu ślubnego Pauliny i Przemka. To „zlepek” najważniejszych momentów z dnia ślubu poczynając na przygotowaniach a kończąc na torcie.

Paulina & Mariusz

Klip-podziękowanie dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w krótkim klipie, który wyświetlany jest podczas jednego z punktów programu podczas uroczystości zaślubin. Realizacja w dogodnym terminie przed ślubem.

Kinga & Sławek

Teledysk Ślubny

Zestawienie najważniejszych chwil z dnia ślubu połączone z ujęciami plenerowymi w podsumowującym teledysku.

Kinga & Sławek

Klip-Plener Ślubny

Filmowy plener ślubny. Teledysk realizowany w Tatrach.

Adriana & Marcin

Teledysk Ślubny

Zestawienie najważniejszych chwil w krótkim podsumowującym teledysku. Decydując się na filmowanie ślubu lustrzanką cyfrową Para Młoda otrzymuje bardzo dobrej jakości reportaż.

Marta & Przemek

Pierwszy Taniec

Taniec w chmurach filmowany przez dwóch kamerzystów.

Fotografia Ślubna